Posted on 42 Comments

Thor’s Hammer Nedir Nasıl Kullanılır

Thor's Hammer Nedir Nasıl Kullanılır,thors hammer,kullanıcı yorumları nedir,kullananlar ne diyor,nerden satın alınır,realistik manken n11

THOR’S HAMMER PENİS BÜYÜTÜCÜ SERUM KREM

hemenal thor’s hammer
Thor's Hammer Nedir Nasıl Kullanılır,thors hammer,kullanıcı yorumları nedir,kullananlar ne diyor,nerden satın alınır,realistik manken n11
Thor’s Hammer Nedir Nasıl Kullanılır,thors hammer,kullanıcı yorumları nedir,kullananlar ne diyor,nerden satın alınır,realistik manken n11

ÜRÜN ADI: Thor’s Hammer

AÇIKLAMA: Paket içeriği
BILEŞENLER: Bitki ve deniz canlılarından elde edilen doğal özler

Thor’s Hammer KULLANIMI :

 5-15 günlük bir süre boyunca, damlayı her gün, dilinize 3-5 damla damlatmak suretiyle yada 1 bardak suya 3 5 damla damlatarak kullanmalısınız. Ardından, ürünü aldığınız süreye eşit bir zaman dilimi boyunca ürün alımına ara vermelisiniz. Gerekmesi halinde bu süreç tekrarlanabilir.
DIKKAT: Ürün içeriği doğal bileşenlerden oluştuğundan, her yaştan erkeğin cinsel gücünü artırmaya yardımcı olur. Thor’s Hammer, dünyanın en iyi ürologları tarafından tavsiye edilmektedir. Sertleşme fonksiyonunu etkili bir şekilde iyileştirir, vücuttaki testosteron seviyesinin artmasına yardımcı olur ve cinsel ilişki ile orgazm sürelerini uzatır. Damla kardiyovasküler sistemi olumlu etkiler ve kesinlikle bağımlılığa neden olmaz.

UZMAN GÖRÜŞÜ

Birçok erkek sertleşme bozukluğu yaşıyor. Bu durum yaş, aşırı stres, sağlıksız veya yetersiz beslenme, istirahat etmeme, aşırı alkol ve nikotin kullanımı da dahil olmak üzere birçok nedenden kaynaklanabilir. Sonuç hemen hepsinde aynı: cinsel yaşam kalitesinde azalma. Geçtiğimiz 20 yıl içinde, farklı yaşam tarzlarını benimseyen her yaştan erkek hastada iktidarsızlık sorunuyla karşılaştım. Ama artık onlar için en mükemmel tedavi yöntemini bulmayı başardık. Bu yöntemin adı, Thor’s Hammer! Klinik araştırmalarda bu ürünün etkisi en ağır durumlarda bile kanıtlandı. Thor’s Hammer’ı tüm hastalarıma en iyi tedavi yöntemi olarak öneriyorum. Halihazırda denemiş olanlar çok memnun kaldı!

BENZERSIZ ÜRÜN THOR’S HAMMER

Thor’s Hammer’ın avantajları:

 • Etkisi 3 ila 6 ay sürer
 • Hiçbir zehirlenme belirtisine neden olmaz
 • Kalp ve damarların genel durumunu iyileştirir
 • Doz aşım riski yoktur

THOR’S HAMMER’IN BENZERSIZ ETKISININ SIRRIİçerdiği 4 eşsiz ana bileşen, Thor’s Hammer’ın şaşırtıcı bir etkiye sahip olmasını sağlıyor:

OMURGASIZ CANLILARDAN ELDE EDILEN EKSTRAKTLARNorveç kıyılarında yaşayan omurgasız canlılardan elde edilen özel ekstraktlar, insan endokrin sistemindeki bezlerin fonksiyonunu iyileştirir, testosteron seviyesini ve etkisini doğal yoldan artırır.

YOSUN EKSTRAKTIYalnızca Norveç fiyortlarında yaşayan Cladoniaceae genital kan dolaşımını düzeltip kandaki oksijen satürasyonunu artırarak, atardamar basıncını normalleştirir.

FENER BALIĞI KARACIĞERI EKSTRAKTIEn derin sularda (çoğunlukla İskandinavya’da) yaşayan fener balığının karaciğerinde çok yüksek seviyede çinko bulunmaktadır. Dolayısıyla, fener balığı ekstraktı testosteronun etkisini ve libidoyu artırmak için erkek vücudunun günlük olarak ihtiyaç duyduğu çinko miktarını karşılar.

ANTARTIKA KRILIAntartika krilinden elde edilen organik ekstrakt vücuttaki erkeklik hormonlarını aktive eder ve vitamin emilimini artırır. A ve E vitamini cinsel güçte verimli bir artış sağlamak için elzemdir; B grubu vitaminleri ise sinir sisteminin daha sağlıklı olmasını sağlar.

 

DÜNYACA ÜNLÜ ÜROLOJI UZMANININ (ERKEKLERDE CINSEL GÜÇ ALANINDA UZMAN) THOR’S HAMMER HAKKINDAKI GÖRÜŞLERI:

Farklı yaş gruplarındaki insanlarda cinsel isteği artırdığı kanıtlanan Thor’s Hammer iktidar artırıcı, oldukça organik bir üründür. Gerekli olan tüm vitamin ve mikro elementleri sağlayan ürün, erkeklik hormonu olarak bilinen testosteronun doğal üretimini aktive eder. Thor’s Hammer sertleşme fonksiyonunu kolay ve hızlı bir şekilde onarır ve uzun süre sağlıklı kalmasını sağlar.

GEREKLI OLAN TÜM VITAMINLERI SAĞLAR

Thor’s Hammer, hücre yenilenmesini hızlandırarak yaşlanmayı geciktirmekle kalmayıp, aynı zamanda libido ile sperm üretimini de doğrudan etkileyen E vitamini açısından zengindir. Ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendiren ve stresin neden olduğu etkileri azaltan B grubu vitaminlerini de içerir.

KAN BASINCI VE DOLAŞIMINI NORMALLEŞTIRIR

İçerdiği vitamin kompleksi, kardiyovasküler sistemi güçlendirir ve iyileştirir. Bunlara ek olarak, içerdiği guarana özü damarları genişletip vücudu gençleştirerek güçlü ve sağlıklı bir ereksiyon sağlar.

LIBIDOYU ARTIRIR

Çinko, libido açısından oldukça önemli bir maddedir. Thor’s Hammer, erkek sağlığı için gerekli olan L-arjinin miktarını içerir. Dahası, kan dolaşımını artırmakla kalmayıp, aynı zamanda sperm kalitesini de iyileştirir.

TESTOSTERON ÜRETIMINI ARTIRIR

Testosteron yalnızca sertleşmenin daha uzun ve güçlü olmasını sağlamaz, aynı zamanda fiziksel özelliklerinizi belirlediğinden, kadınlara daha çekici görünmenizi de sağlar. Omurgasız deniz canlılarından elde edilen benzersiz özler ile vitamin ve mikro-elementler bu hormonun etkisini yoğunlaştırır. Bu sayede, tedavinin sağladığı sonuç uzun süre etkisini korur.

 

Thor’s Hammer | Thor’s Hammer Performans Arttırıcı | Thor’s Hammer Cinsel İstek Arttırıcı | Penis Büyütücü

Thor’s Hammer Kullanarak Kısa süre İçinde Elde Edecekleriniz:

 • Libido Artışı
 • Sertleşme Fonksiyonunda iyileşme
 • İlişki sırasında %100 daha fazla hassasiyet, daha uzun ilişki ve daha güçlü orgazmlar

Erkeklerin genel sorunu haline gelen penis boyutu ve uzunluğu artık geride kalıyor! Thor’s Hammer penis büyütücü ürün sayesinde düzenli kullanımın ardından kısa bir süre içerisinde penisin büyüdüğünü ve kalınlaştığını kendi gözlerinizle gözlemleyeceksiniz. Aynı zaman da erken boşalma ve sertleşme sorunlarına çözüm sağlayan mucizevi ürün Thor’s Hammer performans arttırıcı ürün, cinsel istek arttırıcı olarak ta bilinmektedir.

Thor’s Hammer Cinsel İstek Arttırıcı

Mucizevi ürün Thor’s Hammer cinsel istek arttırıcı, ilk kullanımdan itibaren etkisini hissettirmeyi başarmaktadır. Ürünün etkisini kısa süre içerisinde hissediyor, ancak uzun bir süre etkisini devam ettiriyor. 2012 yılında dünya sağlık örgütü tarafından onaylanan Thor’s Hammer istek arttırıcı ürün, ülkemiz de satışa sunulmuştur. Daha fazla bilgi almak için

42 thoughts on “Thor’s Hammer Nedir Nasıl Kullanılır

 1. Iliskide penis hâlâ sert kalıyormu boşaldıktan sonra

  1. Evet Ürün kullanımı 20 günü geçtikten sonra ilk boşalmada tekrar sertleşmektedir.

  2. Anında boşalıyorum hemen iniyor bir daha sertleşmiyor

 2. thor’s hammer
  Tam.kullanma şeklini öğrenmek istiyorum

 3. THOR’SHAMMER ALDIM FAKAT KULLANMA TALİMATI YAZMIYOR BU KONU HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ

 4. İste

 5. damla ağızdanmı alınıyor anlıyamadım nasıl kullanılır

  1. Trhom’s agızdanmı alınıyor açıklarmısınız

  2. Ben bu gün aldım henüz kullanmadım ama. Kafam bir şeye takıldı.Mesela 3/5 damla suya damlat deniyor. ama bunu örneğin bir şıranga gibi bir aletle çekip kullanma olanağı neden verilmiyor. Ambalaja böyle bir gereç konmalıydı diye düşünüyorum..Yani kullanım dozu daha kolay ayarlanabilirdi diyorum.Aksi haldeç Ya şişe birden çokça bardağa devrilse …ne olacak ?

   1. Kapağı damıtmalık olrak kullanabilirsiniz

 6. nasıl kullanılır

 7. Trhom’s kullanım şekli ni açıklarmısınız

 8. Trhom’s kullanımını açıklarmısınız

  1. Thors hammer damla kullanimi nasil

 9. kullanımı kolay hap olanı çok etkili tvasiye ederim

 10. Beyler kullanımı sitesenayrıntılı yazıyor biraz okuyun yakan yere yorum yapmayın

 11. mükemmel bir ürün tek geçerim bunca zamandır ürün alırım ama böle etkilisini görmedim

  1. Mehmet bey etkisini gordunuz mu gercekten

 12. Bu yorumlar gercek kullanicilar tarafindan mi yoksa reklam verenlerin uyfurmalari mi?
  Tam bir cikmaz suphesi var.
  Cunku daha onceki urunlerde de ayni begeniler yaziyordu.
  Ama siparis geldikten sonra karsinda telefonda hic bir muhatap bulamiyorsun. Hatta telefonlara bile ulasilmiyor.
  Urunu almak istiyorum. Ancak cekincelerimi atamiyorum.

  1. sitemizde telefonlardan sipariş verip dönüş sağlayamayan müşterimiz yoktur kabul edersiniz ki her esnaf bir değil bu yüzden 12 yıllık tecrübemize ve sitemize güveniniz

 13. Firmadan edindiğim bilgiye göre bu ilacı 15 gün kullanmak gerekiyormuş etkisini göstermesi için.yani Şunu demek istiyorum dile damlatıp kullanılması daha etkili Bilginize sunarım

 14. Değerli Admin:
  Benim elimdeki kutuda isim olarak
  HAMMER OF THOR yazmakta.
  Bazı görsellerde Thor’s Hammer yazıyor.
  Bu da beni düşündürüyor acaba elimdeki ürün orjinal mi acaba? Ve dilime damlatiyirum hicbir tad yok su gibi tatsız. Sizce bir problem var mi?

  1. Suat bey öncelikle ürünü bizden almadığını bildirmek isterim. elinizdeki ürün sahte bilginiz olsun orjinali thor’s Hammer olacak o ürün ülkemizde üretiliyor bu konuda çok fazla şikayet alıyoruz

 15. Eğer orjinalse bende alırım yazanlar dogeuysa

 16. Bu gün kullanmaya başladım. Etkisini görürsem görüşlerimi buradan paylaşırım. yalınız orjinal kutusunun üzerindeki kulanım şeklinde; bir sıvıya veya yiyeceğe 10 damla damlatılarak 14 gün boyunca kullanılır deniyor. Acaba bu sitede yazılan damla sayısı mı doğru yoksa kutunun uzerınde yazılan mı doğru? yöneticilerden bir açıklama yapılabilir mi? Teşekürler.

 17. Admin arkadaşım ürününüze guveniyirsunuz sanırım bende almak istiyorum Set halindemi yoksa tek mi ürün gerçekten büyüme oluyormu

  1. Siyami bey kullanıcıların %89 u üründen memnun ürünümüze güveniyoruz

 18. ben aldım telefon numarası 212******* dogrumu bırde seks yapmadan mı kullanılıyor etkısı kac gunde etkılı oluyor hergun kulanmakl mı lazım

  1. Evet Hergün kullamalısınız en az 3 ila 7 gün arasında etkisini mutlak göstermektedir.

   1. hergun 6 damla dılıme sdamlatırsan daha ıyımı olur

 19. Merhaba ürünü yeni gördüm yorumları okudum bende almayı düşünüyorum gerekli bilgilendirmeyi yaparsanız sevinirim teşekkürler

 20. sertleşme mi sağlıyor büyüme mi en az 3-5 cm kalıcı büyüme yaptığı yazıyor sitelerde

 21. mrblar ürünün gerçekten büyümemi saglıyor yoksa sadece ilişki esnasında fardasımı oluyor birde bu tlf no sizemi ait 0212 606 48 47 cevap verirseniz sevinirim

  1. hakan bey önce aradığınız numarayla sitedeki numarayı kıyaslayın doğru numara aranırsa sabah 10:00 akşam 23:00 a kadar cevap veriliyor

 22. Kargo kaç günde ulaşır elimize

 23. Thors Hammer aldım 210 tlye 3 tüp aynı serumdan geldi bunun kıremi yokmuydu

  1. hayır savaş bey serum krem ruscadan çevirince ürün ismi bu şekilde olur + olarak krem gelmez

 24. Bunun etkisisi nezaman baslar

 25. Etkisi nezaman baslar

 26. Şimdi ben ürünü aldım mavi bir sıvı admin bey bu ürün sizden mi geldi ikinci olarak gazlı içeceğe damlatsam sıkıntı olur mu? Birde bu penisteki büyüme kalıcı mı sitede 6 ay yazıyor

 27. Aldım urunbana ulastıama nasılkulanıldıgını yazanbir belgeyok ackarnaveya dokarna herhangi bir yanekisivarmı nelerdir yazarsanız sevinirim ilişki esnasında mı kulanmalıyız yoksa normali kulanmalıyız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir